Český národní registr dárců dřeně logo

SHOW PROGRAM CEM 2016

Celé závody a o celý program se bude starat zkušený realizační tým. Mimo jiné považujeme za velmi důležité mít kvalitní ozvučení areálu, dobrou a adekvátní hudbu a samozřejmě také skvělého moderátora celé akce. Již tradičně se po léta o tuto část v Martinicích starají osvědčení profesionálové - moderátorem závodů bude tedy opět Aleš Suchánek, ozvučení a hudbu zajišťuje pak jako vždy Ludvík Jandourek. I oni jsou zárukou kvalitně provedené práce a dobré zábavy.

 

Suchánek (1).jpg
Jandourek.jpg
Suchánek (2).jpg

 

PRZECHWOZD SKOKOVÉ CENTRUM MINIKONÍ

VV rámci sobotního celodenního programu jsme pro Vás připravili doplňkový program a to ve „zmenšeném provedení“ než probíhající skokové závody. Pro děti i dospělé, pro znalce koní i pro naprosté laiky předvede na martinickém kolbišti PRZECHWOZD skokové centrum minikoní koně plemene Falabella. Jedná se o samostatné malopočetné plemeno, řadící se mezi minikoně. Jeho chovatelem v České republice je právě PRZECHWOZD.

V rámci této ukázky uvidíte skokový závod minikoní s vodičem a to jako souboj dvou týmů. Po skončení programu se jako diváci máte šanci dostat přímo k minikoním a vaše děti si je tak mohou třeba jen pohladit. Podívaná to bude dramatická a vysoce adrenalinová a tak Vás srdečně zveme v sobotu 10.9.2016 do Martinic na jezdecké závody CZECH EQUESTRIAN MASTERS, kde tyto minikoně uvidíte a můžete fandit nejen jim, ale i jejich vodičům - viz ČASOVÝ HARMONOGRAM.

 Minikoně (3).jpg  Minikoně (1)[1].jpg  Minikoně (2).jpg
 
   
 

 

ACABALLADO - KONĚ V PROMĚNÁCH STALETÍ

Koně jsou součásti lidských životů už od nepaměti. Jezdecká show Acaballado s názvem "Koně v proměnách staletí" nás provede vývojem tohoto vztahu, od prvních Římských jezdců s třmeny až po nedávnou historii. Podíváme se také zblízka na dobu rytířů a boj o Svatou zemi, na koně Přemysla Otakara II. - krále železného a zlatého, nebo třeba válku Severu proti Jihu.

Celá výpravná show proběhne v rámci nedělního programu CEM - viz ČASOVÝ HARMONOGRAM.

 IMG_8347 - kopie.jpg  IMG_0388[1].JPG  Nový obrázek (6).png
 IMG_0303.JPG  Nový obrázek (1).png  Nový obrázek (4).png