Český národní registr dárců dřeně logo

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA (627D1)

Soutěž: 24_ 273.3.1+273.4.1 MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA 2018

Aktualizováno 01.07.2018 17:33

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 545/375 88 15/12
K2: 340/375 55 9/8
R: 340/375 55 9/8

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: K2: R:
Bieliková Nikola CARTHINJO 0 / 81,23 0 / 54,28 0 / 44,18

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: K2: R:
1 556 Opatrný Aleš CLINTGOLD Czech Equestrian Team a.s. 0 / 81,56 0 / 50,52 0 / 42,02
2 527 Bieliková Nikola CARTHINJO Jezdecký klub Exkalibur Veltěže 0 / 81,23 0 / 54,28 0 / 44,18
3 329 Papoušek Jiří DUKATO VTH Stáj Papoušek, z.s. 0 / 84,22 0 / 51,28 0 / 44,92
4 460 Opatrný Aleš CHABLOU Czech Equestrian Team a.s. 0 / 84,56 0 / 52,26 0 / 46,60
5 407 Kotalík Matěj SIR SID Stáj Dita Opalice z.s. 4 / 82,07 0 / 52,37
6 461 Nágr Václav D.AMELUSINA R 22 Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. 0 / 83,25 4 / 53,04
7 331 Papoušek Jiří STAKATA Stáj Papoušek, z.s. 0 / 86,67 4 / 53,35
8 451 Zigová Kateřina ELLA 1 Kateřina Zigová 0 / 85,75 5 / 55,64
9 450 Polák Karel EMPIRE 1 JK HAPAX, o.s. 0 / 86,60 5 / 57,06
10 458 Štětina Jan BENITO - S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 4 / 81,66 4 / 54,60
11 567 Pospíšil Ondřej EINFACH Stáj Dvůr Židovice 0 / 85,83 9 / 56,86
12 515 Vojtková Barbora QUILAGO SK Gestut Murhof Melichar o.s. 1 / 90,79 9 / 73,81
13 524 Refková Michaela GRACE FEDERICA Easy Jump Team z.s 4 / 81,71 12 / 53,30
14 530 Papoušek Kamil AGATA VAN GRASSHOPPER Stáj Papoušek, z.s. ELM
15 506 Motyguine Sergei DYLAN JK Všetice 4 / 82,49
16 561 Doležal Filip EXCLUSIVE REASON DE GANAD Český jezdecký klub 4 / 83,74
17 499 Vojtková Alžběta CATERO INVEST SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 83,75
18 459 Kotalík Matěj CESANO V Stáj Dita Opalice z.s. 4 / 84,22
19 528 Baraldi Alexandr ELAMÉ NH Equiteam 4 / 84,37
20 510 Arient Ladislav APOLLO 6 JK Cavallomio.eu 4 / 84,49
21 447 Horký Václav ASILE DE PAIX P JK Tandem 4 / 85,17
22 444 Šťovíčková Miroslava EL ROCCO Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. 4 / 85,65
23 560 Doležal Filip EXCLUSIVE DEMETER Český jezdecký klub 4 / 87,09
24 452 Holíková Iva NORMAN 1 BOHEMIA ENERGY Club a.s. 5 / 89,30
25 500 Vojtková Alžběta CAPUA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 5 / 89,87
26 453 Pařenica Josef Ing. EVERGREEN P AUDIT SULICE 8 / 81,65
27 531 Najmanová Sofie BILLY BARON Z JK Mariánovice, z.s. 8 / 86,61
28 514 Šíma Jaroslav CHAPEAU BB Z SK Spálené Poříčí, o.s. 9 / 90,92
29 445 Stružinský František BEL CANTO Hradiště JUMP FOR JOY z.s. 12 / 81,19
30 508 Chýle Jan COOL PARADISE Sportovní stáj Chýle 12 / 86,11
31 446 Krajníková Veronika ZIPPY ZAIRA Stáj Accom Praha 12 / 87,22
32 512 Hruška Zdeněk DIARADA DK JK prof.M.Hrabánkové z.s. 13 / 88,23
33 507 Malák Vladimír CROOK JK Všetice 14 / 94,99
34 443 Fenclová Vladislava PICOBELLA Jezdecká stáj Egrensis 16 / 81,29
35 397 Polák Karel FALOU JK HAPAX, o.s. 16 / 83,26
36 529 Pospíšil Ondřej ZANDIRO Stáj Dvůr Židovice RET
36 457 Štětina Jan ZENTO-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject