Český národní registr dárců dřeně logo

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod AUTUMN CUP – Mercedes Benz Praha (A12D1)

Soutěž: 09_ 238.2.2 Skoková soutěž 135 cm – PODZIMNÍ CENA MARTINIC

Aktualizováno 14.10.2018 15:54

Délka[m] / Rychlost[m/min] / stanovený čas / překážky:
K1: 450/350 78 13/11
R: 250/350 43 7/6

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: R:
Polák Karel HES BLUE 0 / 77,03 13 / 47,36

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: R:
1 115 Šťovíčková Miroslava EL ROCCO Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. 0 / 74,30 0 / 32,15
2 154 Papoušek Jiří DUKATO VTH Stáj Papoušek, z.s. 0 / 73,63 0 / 32,83
3 195 Štětina Jan CELANO S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 72,36 0 / 33,65
4 194 Štětina Jan GYLORD-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 73,42 0 / 33,76
5 137 Vojtková Alžběta CAPUA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 0 / 76,06 0 / 35,73
6 196 Štětina Jan CABARET S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 0 / 75,30 0 / 36,18
7 142 Jindra Jaroslav GINA 11 Stáj JINDRA o.s. 0 / 71,27 4 / 34,04
8 152 Holíková Iva LUANA-T BOHEMIA ENERGY Club a.s. 0 / 73,55 4 / 35,37
9 210 Dohnal Petr MONTE POWER Petr Dohnal 0 / 71,45 4 / 36,94
10 200 Kotalík Matěj LORD RAFAEL Stáj Dita Opalice z.s. 0 / 72,63 4 / 38,35
11 149 Polák Karel HES BLUE JK HAPAX, o.s. 0 / 77,03 13 / 47,36
12 103 Bierhanzlová Anna ARISCO-M Jezdecká společnost EQUITANA 0 / 73,68 13 / 51,13
13 138 Vojtková Barbora ETCETERA SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 65,18
14 153 Papoušek Jiří STAKATA Stáj Papoušek, z.s. 4 / 69,27
15 139 Vojtková Barbora QUILAGO SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 70,36
16 121 Vegrichtová Denisa VIOLETT JK Mělník, z.s. 4 / 71,93
17 135 Vojtková Alžběta CATAR 1 SK Gestut Murhof Melichar o.s. 4 / 76,63
18 116 Holíková Iva CARLINA 38 BOHEMIA ENERGY Club a.s. 4 / 76,81
19 118 Hanušová Kateřina Mgr. CORNETS NINJA JS Ohrazenice 4 / 77,03
20 179 Rolínek Daniel SAM 20 Jezdecký klub Tachov - Vilémov 8 / 71,82
21 130 Půlpánová Adéla FANTASTICO - S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 8 / 72,15
22 136 Vojtková Alžběta PINKY PAY SK Gestut Murhof Melichar o.s. 8 / 74,82
23 198 Pokorná Hana KYRIL JK Zemědělské služby Dynín 8 / 75,02
24 197 Horký Václav ASILE DE PAIX P JK Tandem 8 / 75,18
25 148 Polák Karel GLOBAL CHAMPION TN JK HAPAX, o.s. 8 / 77,20
26 127 Paličková Aneta CONWAL JK Záhořany 8 / 77,32
27 192 Plšek Tomáš ANKY JK Equuleus Praha 12 / 70,80
28 151 Bardonová Kateřina LOGISTICA MM Jezdecké centrum Bardonov, z.s. 12 / 73,83
29 143 Vyštajnová Alžběta SITTING BILL JK Kamenický Dvůr 12 / 74,89
30 129 Studnička Jan ESPRESSO Jezdecké Centrum Zájezd 12 / 76,62
31 150 Polák Karel MANASQUAN M Z JK HAPAX, o.s. 12 / 90,66
32 133 Svobodová Tereza EPYRUSA H Horse Rhythm Team z.s. 12 / 92,73
33 134 Svobodová Tereza SYMPATIE S Horse Rhythm Team z.s. 16 / 72,91
34 202 Rolínek Daniel SIRIUS BLACK Jezdecký klub Tachov - Vilémov 20 / 70,43
35 125 Schejbalová Karolína FARISTO Master Horse Club s.r.o. ELM
35 140 Pařenica Josef Ing. EVERGREEN P AUDIT SULICE ELM
35 120 Vegrichtová Denisa TURBO 3 JK Mělník, z.s. ELM
38 193 Mihalíková Eliška ANDIAMO Jezdecký klub Cihelna, z. s. RET
38 144 Kotalík Matěj SIR SID Stáj Dita Opalice z.s. RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject