Český národní registr dárců dřeně logo

Reakce na CZECH EQUESTRIAN MASTERS 2016Pořadatelé všem srdečně děkují za účast při prvním ročníku CEM. A také moc děkujeme za velmi milé reakce a hodnocení akce a jejího prvního ročníku. Některé si z nich si dovolujeme zveřejnit:

Dobrý večer,

chtěla bych Vám touto formou poděkovat za mě i moji dceru za neuvěřitelný zážitek na CEM. Myšlenka těchto závodů je naprosto úžasná. Dovedu si představit, jak byla příprava náročná, ale opravdu to stálo za to. Doufám, že budou i další ročníky, protože by bylo škoda akci nerozvíjet dál.

Držím Vám moc palce a přeji příjemný večer.  P.B.

 

Dobrý den pane Pecko,

ráda bych Vám poděkovala za perfektní organizaci CEM, byly to krásné závody! Celkové pojetí a propojení disciplín byl skvělý nápad, Equitana je mimořádné závodiště rovnající se těm evropským, všechno fungovalo a všichni byli moc příjemní. Přeji Vám a celému týmu hodně sil do dalších ročníků a věřím, že CEM bude patřit mezi nejprestižnější podniky.

Pěkný den J.V.

 

Ahoj Tomáši,

za celý náš tým jsem chtěla poděkovat za úžasný zážitek, kterým bezesporu letošní finále ČDP byl. Tak pozitivní a kreativní přístup k celé akci se opravdu jinde nevidí .
Už se všichni těšíme na další ročník!

Moc díky. E.

 

Dobrý večer,

touto cestou chceme poděkovat za organizaci CEM, moc jsme si to s Viktorem užili a jsme plní dojmů a parádních zážitků. Můj syn se díky týmové soutěži seznámil s naší elitou v jezdeckém sportu a získal spoustu cenných rad, které ho zase posunou o kus dál v jeho vývoji. Kromě akce jako takové nás nadchnul i váš areál, který je opravdu na vysoké úrovni.

Snad přibude i více akcí pro pony a brzy vás opět navštívíme.

S pozdravem  R.S.