Český národní registr dárců dřeně logo

Martinice - zítra zahajujeme CZECH EQUESTRIAN MASTERSVážené dámy, vážení pánové,

v průběhu dnešního odpoledne probíhají v Martinicích drezúrní neoficiální tréninky a zítra bude v 9.00 hodin zahájen první ročník nového sportovní jezdeckého projektu - CZECH EQUESTRIAN MASTERS. Proto Vám přinášíme několik důležitých informací, pro jezdce i diváky.

Na našem webu http://www.czechequestrianmasters.cz/casovy_harmonogram najdete právě upřesněný časový harmonogram závodů. Sobota dopoledne bude upřesněna v průběhu závodů, jedná se o soutěže Last Chance Silver Tour a Gold Tour.

Informace o ustájení najdete na obvyklých informačních místech v areálu EQUITANA Martinice.

Pro všechny ty, kteří k nám jedou směrem od Plzně, máme zprávu o objížďce přímo u Březnice. Ekipy jedoucí z toho směru s kamiony byly telefonicky informovány a následně i navigovány. Pro osobní vozy je v Březnici možné použít mimořádnou cestou kolem nákupního střediska Norma, průjezd mezi garážemi. Cesta je viditelná a logická. je možní případně realizovat objezd od Rožmitálu pod Třemšínem, zdržení cca 5 - 10 minut.

Pro příjezd směr od Prahy dobrá zpráva - průjezd Dubencem u Příbrami je bez problémů, oprava silnice byla dokončena již před 2 týdny. Rychlostní silnice od Prahy je také již dobře průjezdná.

Prosíme případné zájemce o tuto akci, sledujte náš web a všechny informace na něm. Těšíme se na viděnou v Martinicích se všemi příznivci pony, drezury a parkurového skákání.